Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek

Zabiegi ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Wroclaw ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.